Традицією нашого училища став конкурс «Сніжних фігур», де учні навчальних груп не тільки проявляють свою фантазію, але і показують свої творчі та професійні здібності.

Конкурс під назвою «Зимова казка» проводився 1 лютого 2013 року з музикальним супроводженням. Учні так зацікавились цим конкурсом, що за день до цього розчистили та підготували собі місце для ліплення фігур. Також приймали участь  в конкурсі маленькі жителі зі своїми батьками з прилеглих будинків. Переможець конкурсу вибирався за такими критеріями: оригінальність, художній рівень оформлення, відповідність теми конкурсу, представлення композиції.

Роботи які відповідали всім критеріям і набрали більшу кількість голосів: гр. АС-10 (Слюсар з ремонту автомобілів) — зі сніговою фігурою «Супер машина»; гр. ПЦБ-12 (Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник) — зі сніговою фігурою «Тигра»; гр. ОПКБ-10 (Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин) — зі сніговою фігурою «Ведмежі мрії» та гр. ЗВ-1,2-12 (Зварювальне виробництво) — зі сніговою фігурою «Совість».

 

Решта снігових фігур були відзначені і мали свою оригінальність і творчий підхід.