З 7 жовтня по 13 жовтня у Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі м.Краматорська  було проведено  низку заходів національно-патріотичного виховання за спільною тематикою “Виховуємо патріота – виховуємо громадянина України”, присвячені Дню захисника України.

Розпочали тиждень відкриттям історичного екскурсу “Козацтва славного звитяги”, який підготувала бібліотекар Бойко О.М. Під час заходу здобувачі освіти ознайомились з історією славного козацтва, видатними постатями – гетьманами України, такими як Байда-Вишневецький, Богдан Хмельницький, Максим Залізняк та іншими.

09 жовтня відбувся спортивний захід «Козацькі забави», під час якого здобувачі освіти 1-5 курсів у складі чотирьох команд змагалися за перемогу у різних спортивних конкурсах на швидкість та витривалість.

12 та 13 жовтня в нашому навчальному закладі відбулися виховні години з нагоди визначних для українців свят — Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України, під час проведення яких вшанували пам’ять славних героїв нашої землі, декламували поезії, присвячені оборонцям різних часів, згадували найголовніші риси кожного захисника.

З нагоди свята здобувачі освіти підготували гарні стіннівки, також був проведений конкурс малюнків «Мужній і спритний український козак».