Учні МВПБУ провели невелику благодійну акцію для дітей дитячого будинку «Гайок»

Увечері 27 березня, учні Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища влаштували свято для вихованців дитячого будинку «Гайок». Студенти МВПБУ вже відвідували цей дитячий будинок у минулому році на День Святого Миколая. Але на цей раз приводом для того, що б порадувати дітей стало бажання молодих людей подарувати малюкам трохи тепла і гарного настрою. Жоден вихованець дитячого будинку «Гайок» не залишився без подарунка та уваги, а в свою чергу, дітки віддячили учнів, розповівши свої улюблені вірші.

Ініціаторами такого благодійного заходу виступили самі учні, їхню ініціативу підтримала вихователь гуртожитку Дацкевич Г.В., а також адміністрація самого навчального закладу, надавши фінансову підтримку.

Кожна дитина – це маленька планета з материками допитливості і безпосередності, з океанами любові і наївності, з острівцями пестощів та витівок. Якщо, волею долі, ця планета зійшла зі своєї безтурботної орбіти та втратила центр своєї  Вселеної – матусю, родину – не можна припустити, щоб  її  накрило мраком  холоду та самотності.