14 березня 2013 року  в училищі було організоване свято Масляна. Вже традицією стало пригощання млинцями людей, прилеглих домів, які рано йдуть на роботу та водіїв автобусів. З ранку також були пригощенні млинцями та веселим настроєм організації, які співпрацюють та надають допомогу училищу: ТОВ «Тяжмашстрой», «ДОНМЕТ», «Донмашстрой», Санстанція, служба по справам дітей, відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх, Краматорський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей  та молоді, СОЦ «Юність», та багато інших організацій.

Свято продовжилося масовими заходами на вулиці на території училища. В організації та проведенні свята приймали участь усі навчальні групи, керівники груп, адміністрація училища, дорослі та діти, прилеглих домів.

Здравствуйте, гости!

Милости просим!

Масленицу открываем, веселье объявляем!

Этот праздник к нам спешит раннею весною,

Сколько радости несет он всегда с собою!

 

Ведучими Масляної були: пан Млин, бояриня Масниця, скоморохи, чортики, дівчата, які під пісню»Відлига» почали водити хоровод, залучаючи всіх.  Публіка завелася і попросила продовження танців під різну музику, де і були обрані 3 найкращих танцюриста.

Кожен день масляного тижня має свою назву і вимагає певних ритуалів. Вузька Масниця — перші три дні: понеділок, вівторок, середа, а Широка – це останні чотири дні: четвер, п’ятниця, субота та неділя.

Кожен день був тематично оформлений різними атрибутами, допоміжними матеріалами, костюмований і представлений веселими сценками, примовками, віршами.

Не обійшовся захід без змагань, де приймали участь усі бажаючі і всі, без винятку отримали солодкі призи: «поїдання млинців», «підходи і стар і млад, перетягувати канат», «ноги заховані в мішок», «кеглі», «футбол з віниками», «коромисло», «тачки на прокачку», «чудо стовп».

Проводи Масляної пройшли з прощанням весни та спалюванням чучела, виготовленим учнями.

Уходи, Зима! Прощай, Масленица!

Здравствуй, Весна!

Гори, гори ясно, чтобы не погасло!

Прощай Масленица!

А на следующий год опять приезжай!

[youtube]http://youtu.be/hZM4ELupaAY[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/CfhfWha6UBo[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/Dm-jVjkznYU[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/JkRxqevuHfo[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/m2aFqfSiqMk[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/n57WipTCiRg[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/bqTPH1SlAt8[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/4rNTskl1GPg[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/lRD82M7Vjho[/youtube]