22 лютого 2013 року в училищі була проведена інформаційна лінійка до Дня Захисника Вітчизни.

Мы с празником Вас поздравляем солдатским,

Но видеть хотим только в штатском!

А если уж  в форме, то только спортивной –

Для бега, футбола и жизни активной!

Чтоб здоровы вы были – а  это не мало!

Чтоб умели по жизни шагать широко,

И всего, что доселе недоставало –

Мы желаем сегодня в Ваш праздник мужской!

 Для сильної половини нашого училища від дівчат звучав музикальний подарунок «Идет солдат по городу».

Для розширення знань учнів про запорізьких козаків, їх традицій, побуту, звичаїв, для виховання шанобливого ставлення до запорожців, спонукання до наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу був проведений розважальний конкурс «Козацькі розваги». Девіз конкурсу: «Козацькому роду нема переводу».

Було колись – в Україні

ревіли гармати;

Було колись — запорожці

Вміли панувати.

    Панували, добували

І славу, і волю;

Минулося – осталися

Могили на полі.

Високі ті могили

Чорніють як гори,

Та про волю нишком в полі

З вітрами говорять.

Свідок слави дідівщини

З вітром розмовляє,

А онук косу несе в росу,

За ними співає.

 Було колись  — в Україні

Лихо танцювало,

Журба в шинку мед-горілку

Поставцем кружала.

 Було колись добре жити

На тій Україні…А згадаймо!

Може  серце

Хоч трохи спочине.

Що ж воно таке – запорожці?  Вояки великі і великі знахарі. Такі богатирі були – земля не держала!

У конкурсі приймали участь два братства «Козацька Рада» та «Українське козацтво». Вони змагалися у конкурсах: вікторині «З історії козацтва», «Заплетення дівочої коси», «Хто кого швидше нагодує варениками», «Передача листа», «Перетягування канату», спортивні змагання «Як козаки гуртувалися». У конкурсах «Скоромовки, прислів’я та приказки» приймали участь ватажки команд (майстри виробничого навчання).

Бойовий Гопак – українське бойове мистецтво, засіб духовного та тілесного вишколу, що заснований на прадавніх воїнських традиціях запорізького козацтва та пісні «Дівчина весна», «Є на світі моя країна» стали музикальним подарунком для всіх вболівальників.

Відгомоніли століття з  того часу, коли мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ. Але пам’ять живе. Живуть численні твори, написані про козаків.  Після змагань залишилася світла пам’ять про славні подвиги наших предків-запорожців. Ми нащадки славних українських козаків. То ж любіть Україну, шануйте її народ! Хай кожен з вас своїми добрими справами і вчинками доведе, що «козацькому роду нема переводу»

Але на цьому свято не закінчилося. Було організовано змагання зі стрільб, в якому змагалися не тільки хлопці, але й дівчата. Учні проявили не тільки інтерес до змагання, а ще й розкрили свої здібності у влучності. Царювала атмосфера суперництва та бажання перемоги. Найкращими у конкурсі були учні, які показали найвлучніші постріли, ними стали: третє місце – Гінтер О. та Єськов С.; друге  місце — Сергієнко І. та Антонюк А.; і перше місце – Кушлаков А. та Ковалевський О.

Начальником Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області полковником міліції Забор С.Я. були відмічені учні: Наріков Д.В., Гайдамака О.І., Камінський Р.О., Кащенко І.Е., Солдатов С.Є, Дроздов Ю.О. Нагороджені за проявлену доблесть та працелюбство листом подяки,  крім цього була виражена подяка батькам, за гарне виховання дітей та привиту любов до праці. Безперечно, успіх людини — заслуга його найближчих людей, з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.