У сучасному світі прогрес у сфері поширення та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій набирає стрімких обертів. Активне користування новими засобами телекомунікації, зокрема Інтернетом як глобальним інформаційним ресурсом, приваблює суспільство незалежно від віку, освіти та соціального статусу. Необмежене використання комп’ютерних технологій та Інтернету перетворилося на загрозу повноцінному розвитку особистості, її психічному та фізичному здоров’ю.

Особливо небезпечним він є для дітей і підлітків, адже їм набагато складніше самостійно впоратися з потягом до онлайн-життя і вчасно зупинитися. Соціалізацію й спілкування з однолітками дитина замінює фактично однобоким онлайн-спілкуванням.

Актуальною, цікавою і змістовною була зустріч здобувачів освіти закладу із фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  В.І. Луговим з питань профілактики негативного впливу Інтернет-середовища на молодь відповідно до «Комплексної програми профілактики деструктивного впливу Інтернет-середовища на учнівську молодь».