21 – 23 квітня 2021 року на базі Державного закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» розпочався III(фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Штукатур». Конкурс проводився вперше онлайн з використанням дистанційних технологій.

Учасників конкурсу привітали Гарбарук Ігор Миколайович, заступник Міністра освіти і науки України, Харламов Юрій Іванович, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, члени журі та організаційного комітету.

22 регіони України, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за даною професією, беруть участь у Конкурсі.

Донецьку область представляв Оліфіровський Денис, здобувач освіти Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматроська», який став переможцем II(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Штукатур».

Асистентом ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Штукатур» є Ірина Філяєва, профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області.

21 квітня, після проведеного інструктажу з охорони праці, всі учасники перейшли до виконання теоретичного туру у форматі тестування, який передбачав виконання завдань з професійно-практичної підготовки на персональному комп’ютері з використанням відеоконференції GoogleMeet.

Учасники конкурсу упродовж 1 години проходили тестування.

За результатами теоретичного туру Денис Оліфіровський отримав гарний результат.

22 квітня в онлайн-режимі відбувся другий практичний тур, де учасники продемонстрували вміння і навички з виконання завдань професійно-практичної підготовки з підключенням до регіональних локацій.

Серед призових трьох місць нашого закладу, на жаль, не було, але за результатом практичного туру Денис отримав 92,5 балів зі 100, і це гарний показник в порівнянні з іншими областями.