69 років тому, у вересні 1943 року, за наше місто розгорнулися запеклі, кровопролитні бої. Практично в умовах оточення, визволяючи Краматорськ, радянські війська, викликаючи вогонь на себе, проявили неймовірні чудеса хоробрості й героїзму.

Визвольна операція розпочалась зі сходу на світанку 6 вересня, а вже до кінця 7 вересня ворога було вибито з західної околиці Краматорська.

Великий індустріальний вузол і важливий залізничний центр був повністю звільнений.

З тих пір найбільш шанованою і глибоко хвилюючою серця багатьох краматорців датою залишається 6 вересня 1943 року – День визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

Саме в цей день у стінах МВПБУ м. Краматорська було проведено ряд святкових заходів на знак вшанування цього свята. Одним з них стала святкова виставка квіткових композицій, у яких наші учні проявили всю свою творчість, вклали душу та висловили вдячність бійцям, які звільняли наше місто від німецько-фашистських загарбників.

квіткова композиція

Квіткові композиції відрізнялись надзвичайним польотом фантазії дітей, вбираючи в себе символіку осені та військового подвигу. Журі ж, у свою чергу, оцінило всі роботи, а автори найцікавіших композицій отримали відповідні нагороди від адміністрації училища.

квіткова композиція