14 лютого — День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
В училищі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Також була проведена виставка поробок до Дня всіх закоханих.

Активісти училища взяли участь обласному онлайн — змаганні серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області до святкування Дня Святого Валентина, яке організував КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» і посіли почесне І місце. Різноманітні конкурси, веселі забави та мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Троє майстринь взяли участь в обласному конкурсі КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» «Оригінальні подарунки до Дня Святого Валентина». Вишукане дерево кохання з бісера, виконане Олександрою Макаровою,  посіло почесне ІІ місце за рішенням журі.