Дорогі друзі!

 

                                                                 Все проходить, і це пройде…

                                                                 Фрідріх Ніцше

 

У 2020 році ми з вами зіткнулися з невидимим ворогом, назва якому Коронавірус. Ця хвороба зачепила весь світ. Багато країн перебувають на карантині, в ізоляції. І наша Україна не виняток. Завдяки швидкому і вчасному реагуванню влади та кваліфікованих лікарів, у країни є всі шанси впоратися з хворобою за найліпшим сценарієм.

Але вдома, на роботі, в навчальному закладі, кожного з нас оточують особисті міні країни: сім’я, колектив, друзі. Тому існує велика потреба у збереженні внутрішньої гармонії, спокою, психологічного здоров’я.  Багато хто відчуває страх, тривогу, напади панічних атак, але велике благо полягає у тому, що в сучасному світі існує така вкрай важлива наука, як Психологія.

Психолог — це фахівець з вищою освітою, досвідом роботи, який готовий прийти на допомогу у важкий для вас час.Не бійтеся, не соромтеся звертатися до нас за консультацією. Озвучуйте проблеми, говоріть про страхи, діліться своїми переживаннями. Разом ми подолаємо всі негаразди. Але крім того, пам’ятайте, що тільки завдяки внутрішньому оптимізму,  з вірою в світле майбутнє, людство зуміє перемогти все: війну, пандемію, кризу.

Телефони Психологічної служби МВПБУ (по буднях, з 8.00 до 16.00)

Соціальний педагог 0660588785

Практичний психолог 0931522042

Все буде добре! І нехай ця фраза здається вам застарою, вона не припинить бути актуальною в століття. Будьте здорові, бережіть себе і близьких. Пам’ятайте, все проходить!

Практичний психолог МВПБУ Ю.О. Моісєєва

Для перегляду відео перейдіть за посиланням:

http://go.meta.ua/EC_COVID19