Під патронатом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища проводить Всеукраїнський конкурс «Юнацький водний приз», фіналіст якого поїде у Швецію для участі у змаганнях на здобуття Міжнародного Стокгольмського юнацького водного призу (Stoсkholm Junior Water Prize), приз вручає сама ЇЇ Королівська Високість Принцеса Вікторія. Це найпрестижніша міжнародна водна молодіжна нагорода – блакитна кришталева крапля та $5000 USD.

Мета конкурсу – викликати інтерес молоді до проблем збереження води та довкілля.

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Юнацький Водний Приз» дає можливість юнацтву змагатись з кращими їх ровесниками на національному, а фіналісту конкурсу на глобальному рівні. В конкурсі можуть приймати участь проекти, що вже брали або будуть брати участь в інших конкурсах.

Основні критерії визначення переможця –  глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення та самостійність виконання. Костильов Роман та Юрченко Альона гідно представили свої наукові роботи і отримали відзнаки учасника та фіналіста. Також спонсори надіслали фіналістці Альоні цінний подарунок. Бажаємо здобувачам освіти нових наукових досягнень на користь людства!