Яскраво і продуктивно в училищі пройшов тиждень операторів ЕОМ, з 1.04 по 5.04. 2013 року. Учні активно брали участь у заходах підготовлених викладачами та майстрами виробничого навчання. Розпочався тиждень з уроку-гри, підготовленого викладачем Белевіч С.Н. Учнів розділили на команди. Були присутні члени журі, які підрахували бали та визначили команду, яка виграла. Такі уроки завжди проходять цікаво і залишаються надовго в пам’яті учнів.

 Уроки виробничого навчання з використанням презентацій, розгадуванням кросвордів, обов’язковим повторенням правил техніки безпеки провели майстри Калабухова Т.М.,  Потапенко Н.В. На відкритих уроках учні усвідомлюють ступінь відповідальності і дисципліни, намагаються активніше відповідати на поставлені питання, вирішувати важкі завдання, не підводити свого вчителя.

Виховний захід, присвячений пам’яті загиблих на війні, провела майстер виробничого навчання  Кирпичова Н.В.  Тематика війни не може нікого залишити байдужим, діти завжди повинні пам’ятати  про загиблих прадідів і бути їм вдячними за своє майбутнє…

Конкурс профмайстерності серед учнів груп операторів ЕОМ різних курсів, пройшов активно, переможці були нагороджені грамотами, солодощами та цінними призами.

Такі заходи завжди залишають свій позитивний слід, учні охоче беруть участь у відкритих уроках, класних годинах, конкурсах профмайстерності, все це прищеплює старанність, любов до своєї професії, що важливо в наш нелегкий час. Учні відчувають підтримку викладачів та майстрів виробничого навчання  і самі стають сильнішими, розумнішими і мудрішими.


[youtube]http://youtu.be/OX8A6-4xTBI[/youtube]