21 березня 2013 року в училищі проводився конкурс технічної, декоративно-прикладної та фото творчості. Подібний конкурс проводяться щорічно, як запланований державний захід. Учні, майстри виробничого навчання та викладачі організовують виставки своїх робіт або роботи предметних та позаурочних гуртків, які працюють в училищі, а спеціальне журі відбирає експонати, гідні представляти наше місто в обласному конкурсі.


Назва гуртка

Керівник гуртка

Автори та виконавці

Назва композиції

1

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Махтанов Є.О. – майстер в/н

Саргсян А.Г. – майстер в/н

Колесніков Є. — гр. ПЦБ-11

Солдатов С. – гр. ПЦБ-11

Камінський Р. – гр. ПЦБ-11

Т.Г. Шевченко

2

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Коноваленко С. – гр. ПЦБ-10

Почапська Ю. – гр. ПЦБ-10

Курлянський А. — гр. НЦБ-11

«Золота осінь»

композиція

3

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Почапська Ю. – гр. ПЦБ-10

 

«Про бачення себе»

картина

4

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Махтанов Є.О. – майстер в/н

Коноваленко С. – гр. ПЦБ-10

Почапська Ю. – гр. ПЦБ-10

Курлянський А. — гр. НЦБ-11

«Смішарик»

фігура

5

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Махтанов Є.О. – майстер в/н

Коноваленко С. – гр. ПЦБ-10

Почапська Ю. – гр. ПЦБ-10

Курлянський А. — гр. НЦБ-11

«Колобок»

фігура

6

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Махтанов Є.О. – майстер в/н

Коноваленко С. – гр. ПЦБ-10

Почапська Ю. – гр. ПЦБ-10

Курлянський А.- гр. НЦБ-11

«Крокодил Гена та Чебурашка»

фігури

7

«Скульптурно-архітектурний»

Бережний М.С.

Курдюкова Л.В. – майстер в/н

Акімов О. – гр. ПЦБ-12

«Змій Горинич»

фігура

8

«Конструктор-будівельник»

Шубчинський В.Д.

Андрющенко І. – гр. ОПКС-10

«Автоматична система управління опаленням і освітленням училища»

9

«Конструктор-будівельник»

Шубчинський В.Д.

Міндьо С. – гр. ОПКС-11

Синиця Б. – гр. ПЦБ-12

«Очищення води за допомогою наночастин заліза»

10

«Конструктор-будівельник»

Шубчинський В.Д.

Міндьо С. – гр. ОПКС-11

 

«Установка для перевірки автомобільних шин»

11

«Конструктор-будівельник»

Шубчинський В.Д.

Макарченков Р. —  гр. ПЦБ-1-11

Дьяков О. – гр. ОПКС-11

Бутко О. – гр. ПЦБ-10

«Міні-гідроелектростан-

ція у міській квартирі»

12

«Конструктор-будівельник»

Шубчинський В.Д.

Дьяков О. – гр. ОПКС-11

Бутко О. – гр. ПЦБ-10

«Енергоефективна схема установки сучасних терморегуляторів для гарячого водопостачання і опалювання»

13

«Світ мультимедіа»

Кирпичова Н.В.

учні гр. ОПКС-10

«Календар на 2014р.»

14

«Світ мультимедіа»

Кирпичова Н.В.

учні гр. ОПКБ-10

Фільм «Григорій Сковорода»

 

Назва гуртка

Керівник гуртка

Автори та виконавці

Назва композиції

15

«З бабусиної скриньки»

Отоса І.О.

Головань С. – гр. ОПКС-10

«Лісна німфа»

різьба по дереву

16

«З бабусиної скриньки»

Отоса І.О.

Плахоніна Я. – гр. ПЦБ-2-11

«Закоханні»

чеканка

17

«З бабусиної скриньки»

Отоса І.О.

Токарева М. – гр. ПЦБ-2-11

«Лілії»

малюнок по дереву

18

«Вишивка»

Потапенко Н.В.

Бондарь Д. – гр. ОПКС-11

«Серветка»

 

19

«Вишивка»

Потапенко Н.В.

Пугач Ю. – гр. ОПКС-12

«Душевна композиція»

20

«Вишивка»

Потапенко Н.В.

Сергієнко І. – гр. ОПКБ-10

«Танго»

картина

21

«Фотокружок»

Похилко О.І.

учні навчальних груп

«Світ очима дітей»

 

22

Кулинич С.М. – майстер в/н

Пустовіт С. – гр. ЗВ-10

Гутарєв С. – гр. ЗВ-10

«Двері зварні металеві»

23

Кулинич С.М. – майстер в/н

Цаплін Д. – гр. ЗВ-10

Фролов С. – гр. ЗВ-10

«Тачка для сухих матеріалів»

24

Москаленко С.М. – майстер в/н

Ісаєв М. – гр. ЗВ-12

Ковальов О. – гр. ЗВ-12

«Тачка для сухих матеріалів»

25

Москаленко С.М. – майстер в/н

Пазюра А. – гр. ЗВ-11

Устінов А. – гр. ЗВ-11

«Тачка для важких вантажів»

26

Москаленко С.М. – майстер в/н

Ісаєв М. – гр. ЗВ-12

Болков К. – гр. ЗВ-12

«Райське дерево»

27

Москаленко С.М. – майстер в/н

Недвига П. – гр. ЗВ-12

Панікаренко Д. – гр. ЗВ-12

«Декоративні грати»

28

Москаленко С.М. – майстер в/н

Пазюра А. – гр. ЗВ-11

«Макет козлового крану»

29

Москаленко С.М. – майстер в/н

Волощенко А. – гр. ЗВ-11

«Серветка»

30

Москаленко С.М. – майстер в/н

Устінов А. – гр. ЗВ-11

Кулинич С.М. – майстер в/н

Пустовіт С. – гр. ЗВ-10

«Макет підйомного крану»

31

Саргсян А.Г. – майстер в/н

Полозенко М. – гр. АС-10

«Трость»

32

 

 

Чуприн М. – гр. ОПКС-12

 «Африканські мотиви»