Вже традицією стало проводити кожного року   в училищі свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 27лютого  2014 року  в  ДНЗ «МВПБУ м. Краматорська » було  проведено свята  Масляної.

Зранку  пригощали  млинцями та веселим настроєм організації, які співпрацюють та надають допомогу училищу: ТОВ «Тяжмашстрой», «ДОНМЕТ», «Донмашстрой», Санстанція, служба по справам дітей, відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх, Краматорський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей  та молоді, СОЦ «Юність», та багато інших організацій.

О 12 годині свято продовжилося масовими заходами на вулиці на території училища. В організації та проведенні свята брали  участь усі навчальні групи, керівники груп, адміністрація училища, дорослі та діти, прилеглих домів.

Вітаємо , гості!

Масляну  відкриваємо,

Радощі та веселощі оголошуємо!

 

Ведучими Масляної були: Ємеля, боярин , Чарівна весна, Змій-горинич, Іван-царевич, Зима, цигани, скоморохи.

Масляна – це народне гуляння, тому всім підготували, змагання, конкурси, солодкі призи. З задоволенням учні брали участь у таких конкурсах: «Поїдання млинців», «Перетягування канату», «Тачки», «Кеглі», «Розвеселі танцюристи», «Коромисло», «Кулачні бої», «Чудо стовп», «Я літаю на мітлі».

Проводи Масляної пройшли з прощанням весни та спалюванням чучела, виготовленим учнями. А потім усіх учнів, викладачів, майстрів  та гостей запросили в столову, де пригощали солоденькими млинцями.