Благословенна й радісна година 
Безсмертна буде в пам’яті віків,
 Адже сьогодні славить вся країна

Своїх синів, батьків, чоловіків!

 

Свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. У цей надзвичайно важливий святковий день учні та викладачі училища зібралися в актовому залі, аби вшанувати безсмертні звитяги українських воїнів. Чутливою поезією почала захід бібліотекар Бойко О.М., а ведучі розповіли присутнім історію цього свята, яке недарма відзначається водночас  із Покровою Пресвятої Богородиці, адже саме вона століттями вважається заступницею мужніх захисників українського народу– козаків.

Козаки – це сильні люди!
Козаки – безстрашні люди!
Козаки – борці за волю!
За народну щасливу долю!

Подарунком для присутніх став виступ загону справжніх українських реєстрових козаків Краматорського козацького полку імені Петра Сагайдачного під керівництвом молодшого лейтенанта УРК —  учня IV курсу Лихобаби Володимира, які довели свою витривалість і мужність сміливим танком із шаблями та двобоями.

Українська пісня завжди вважалася берегинею хоробрих воїнів, співаючи про рідну Україну, століттями йшли вони у бій. Пісня про нашу квітучу Батьківщину у виконанні учениць ІІ курсу надихнула всіх присутніх на нові сміливі звитяги і звершення на благо рідної держави! Україна – єдина!Слава Україні!