Команда ГО «Фонд «Наше майбутнє» та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запросив активну та креативну молодь долучитись до спільної творчої роботи у складі групи форум-театру «Сцена життя».

В теплій творчій атмосфері першокурсники знайомилися із організаторами конкурсу, стали активними учасниками рухливих конкурсів – знайомств.

Особливим став конкурс фігур у складі двох команд, під час яких кожен мав грати певну роль у повноцінній композиції. Теми, які є актуальними, і на жаль, проблемними в сьогоденні, учасники мали обрати самостійно. Ними виявилися залежність і булінг. Несподіванкою стало те, що після показу кожен представник іншої команди міг змінити хід подій та стати «знаковою» фігурою. Учасники захищали скривджених, відбирали смартфони та уявні цигарки у акторів, що напевне дало зрозуміти —  серед присутніх небайдужі та добрі душею діти.

Проєкт при підтримці культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина «Goethe-Institut» та в рамках програми «House of Europe» буде тривати до лютого 2021 року і складатиметься з 15 креативних занять, чотириденного тренінгу-практикуму в м. Святогірськ, онлайн-зустрічі з ментором з Німеччини, вистави та школи джокерів. Сподіваємося, що учні нашого навчального закладу в складі команди змінять світ на краще!