19 грудня 2019 року  на базі ДНЗ “Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська” відбувся семінар-тренінг  “Вода і енергія-сучасні підходи”.
Головним організатором заходу була Оксана Денис — головний координатор конкурсу “Всеукраїнський юнацький водний приз” та міжнародного конкурсу “Стокгольмський Юнацький Водний Приз”, організатор конкурсу  Українське водне товариство “Water Net”.

На заході були представлені інформаційні, відео та інші мультимедійні матеріали щодо раціонального використання, збереження та шляхів розвитку енергетичних та водних ресурсів як України, так і світу в цілому. Інформацію подали в доступній, чіткій, науковій формі, яка була направлена як на вчительську аудиторію, так і на учнівську для дітей 9-11 класів.
На семінар-тренінг були запрошені учні ЗОШ №26 та учні школи-інтернату №18 м. Краматорська.
Серед присутніх були начальник відділу екології та енергозбереження Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Стрілецька Ольга та представник Донбаської Державної Машинобудівної Академії, доцент, кандидат хімічних наук, керівник студентських робіт по лінії МАН Мєнафова Ю.В.
В організації та проведенні семінару взяли активну участь в.о директора ДНЗ “МВПБУ             м. Краматорська” Саркісян В. В, методист Сокол  Л. М, викладачі:  Шубчинський В. Д, Хандога К. В, Новгородцева Ю. І, Косарич В. М., майстри виробничого навчання:  Чернявський В. О, Краснодід Г. Д, Нестеренко С. В, бібліотекар Бойко О.М, викладач хімії ЗОШ №26 Хілько І.А.
Учні були активними, задавали багато запитань, пов’язаних з проблемами довкілля, подавали свої пропозиції для вирішення проблем, пов’язаних з дефіцитом якісних водних ресурсів. Всі були у захваті від отриманої інформації та гостинним прийомом зі смаколиками від Святого Миколая.  Захід відбувся в інтерактивній взаємодії учнів та викладачів, і, безумовно, залишив яскравий слід у спогадах кожного учасника.