Проведення І етапу

VIIІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська»

 

10 жовтня 2017 року в Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі м. Краматорська відбувся І етап VIІI Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, під час якого учні вшанували безмежну любов Кобзаря до рідної неньки — України, свого народу та волі.

26 учнів І – ІІІ курсів змагалися за переможне І місце, виконуючи завдання, що пов’язані з життєвим і творчим шляхом великого письменника і художника Тараса Григоровича, який вже понад двох століть є незгасимим символом української боротьби з неправдою та свавіллям.

Переможці були обрані у кожній віковій категорії: 15-16 і 17-18 років, відповідно до кількості правильних відповідей і оригінальності творчого завдання.

Серед низки завдань найбільшу кількість балів учасники могли отримати за твори на тему «Борімося за волю, як славний наш Тарас!» та «Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити».Майже всі учні зазначили, що так міг любити Україну лише Великий Кобзар, бо все життя своє він поклав на те, щоб ми сьогодні могли з гордістю сказати, що ми – українці!

Переможцями стали :

У віковій категорії 15-16 років:

І місце посів Бондаренко Марк, учень групи ПЦБ-16,

ІІ місце  — Кіт Артем, учень групи ЕЗРАС-16,

ІІ місце – Гавриляк Олександр, учень групи ПЦБ-16;

ІІІ місце –Ковальов Володимир, учень групи ПЦБ-16.

У віковій категорії 17-18 років:

І місце посіла Солод Юлія, учениця групи ОСОП-15,

ІІ місце  — Кульмановська Олена, учениця групи ОСОП-15,

ІІ місце – Ляшенко Кирило, учень групи ПЦБ-16;

ІІІ місце –Левченко Катерина, учениця групи ПЦБ-15.