Профорієнтаційна робота у  Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі м.Краматорська»

«Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».  Конфуцій;

«Життя — це ряд зусиль. Ми бачимо мету, але не завжди бачимо дорогу». В.Шкловський;

«Проблема самовизначення є, насамперед, проблема визначення свого способу життя». С Рубінштейн

Вибір професії — складний та відповідальний період в житті кожної людини. Обираючи професію, людина здійснює не тільки вибір роду занять, але й складний процес самовизначення, визначає своє місце у житті. Щоб допомогти прийняти це важливе рішення представники ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська» провели ряд заходів з профорієнтаційної роботи з учнями закладів загальної середньої освіти.

МВПБУ м Краматорська постійно проводить профорієнаційну роботу У Святогірській загальноосвітній санаторній школі — інтернаті I — II ст.№12. Ось і цього року, представник училища викладач  Шубчинський В.Д., напередодні Новорічних свят (школярам початкових класів) вручив комклект підручників — зошитів «Я і енергія»з метою розвитку у дітей екологічного мислення на основі таких інформаційно — виховних матеріалів.

 

 

 

 

 

 

Викладач фізики МВПБУ Дмитриченко Т.В. та майстер виробничого навчання Краснодід Г.Д. у 9 та 11-х класах ЗОШ № 31 м.Краматорська провели профорієнтаційний захід «Запах професій нашого училища». Кожний фах має свій запах, і учням було запропоновано відгадати певний запах професії, що знаходився у відповідній пробірці. Така гра викликала неабияку зацікавленість нашим навчальним закладом у учнів.

Викладачем історії МВПБУ Лютим О.О. було проведено профорієнтаційний захід «Усвідомлений вибір професії» у ЗОШ №23 м.Краматорська серед учнів 9-х класів. Учням було запропоновано цікаві тести та  рольову гру «Цікаві професії». Дуже цікаво та плідно пройшла ця зустріч.

 

У ЗОШ № 32 серед учнів 9-х класів майстрами виробничого навчання Афанасьєвой В.Ю. та Куденко А.М. було проведено також профорієнтаційний захід «Запах професій нашого училища». В результаті якого наше училище отримало заяви 5 учнів, які бажають навчатися у МВПБУ в наступному році.