Освітній процес в умовах карантину вимагає  нового підходу в роботі бібліотек. Здобувачі освіти, викладачі та майстри вимушені більше працювати в онлайн-бібліотеках з електронними книжками, шукати Гугл-книги, Вікіджерела, Вікіпідручники та медіа-файли для спільного користування.  Інформуємо, що ці матеріали можна знайти на сайті бібліотеки Укркнига- https://vsschool.jimdofree.com/.

Бібліотека МВПБУ м.Краматорська впевнено просувається вперед і хочеться розповісти про останні оновлення та найближчі введення.

На теренах інтернету присутні тисячі онлайн-бібліотек з мільйонами електронних книжок. За останні роки в Україні з’явилося кілька особливо цікавих онлайн-бібліотек, які спеціалізуються на книжках українською мовою.

Тож, якщо ви хочете читати книжки рідною мовою, то обов’язково прочитайте добірку Всеукраїнської електронної бібліотеки — сайт youalib.com.

В нашій бібліотеці для найвибагливіших читачів за тематиками на будь-який смак в розділі «Художня література» (Українські бібліотеки) можна користуватися списком корисних посилань для здобувачів освіти, викладачів та майстрів. Пропонуємо звернутись до літературного порталу litcentr.in.ua, до електронної бібліотеки «Лібрук» https://www.libruk.com.ua/. На цьому сайті книжки доступні у різноманітних популярних форматах, які підходять для читання на настільному комп’ютері або планшеті.

Окрім цього,за допомогою інтегрованої онлайн-читалки можна читати книжки з дозволом налаштувати під себе відображення тексту та запам’ятовувати останню прочитану сторінку. Ми пропонуємо посилання на 9 сайтів, де можна знайти безкоштовні книги українською мовою https://uaua.top/19025/.  Бібліотека УкрЛіт-UkrClassic  https://ukrclassic.com.ua/ дає можливість читати як повні твори, так і скорочені, перекази, аналізи творів та їх характеристики. Серед корисних сайтів для користування літературою для здобувачів освіти пропонуємо сайт https://www.pidruchnyk.ua/, на якому ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн-підручник з будь-якого шкільного предмету. Електронні версії підручників ви можете знайти також на сайті https://ru.osvita.ua/school/textbook/.

Пропонуємо корисні сайти для викладачів:

  1. https://pedsovet.su/ — корисна документація;
  2. https://trudovichka.ucoz.ru/ — самоосвіта;
  3. http://metodportal.com/ — методичний портал;
  4. http://www.yrok.net.ua/ — для всіх викладачів.

Для майстрів виробничого навчання подаються методичні матеріали на сайтах:

  1. https://vseosvita.ua/library;

https://naurok.com.ua/biblioteka