Новорічні свята   в державному навчальному закладі « Міжрегіональне вище   професійне будівельне  училище м. Краматорська» розпочинаються з Дня Святого Миколая.

Ранок 19 грудня   за доброю традицією розпочинається  з казкового дійства. Кожного року,  ось вже  протягом 15 років учнів чекають веселощі та подарунки.  Відзначаються найкращі групи, найкращі кімнати у гуртожитку, найкращі спортсмени та учні, які впродовж року відстоювали честь училища на міських та обласних конкурсах.  Для них  приготовані особливі подарунки. Не залишаються без уваги учні, які запізнюються, пропускають заняття. Для них підготовлені подарунки з «натяками», бо Святий Миколай нікого не залишає без подарунків.

Директор , Микола Сергійович ретельно готується до цього свята, бо саме він зробив цей день доброю традицією для учнів, робітників училища.

Напередодні  Нового року в училищі пройшов  конкурс «Новорічна композиція». Учні дали волю своїй фантазії.  Композиції  були вироблені із  натуральних та штучних матеріалів : кульок, кольорового паперу, тканини тощо. А в останній день І семестру найактивніші учні училища привітали всіх з Новим роком, звучало дуже багато теплих побажань,привітань. І який же Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки;  вони теж прийшли привітати всіх з Новим роком, і, звичайно,  принесли багато теплих слів та подарунків. Учні підготували для них святковий концерт. Були тут і новорічні сценки, танці, звучали веселі пісні.