Написання  ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності у ДНЗ «МВПБУ м.Краматорська»

Щороку до Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури населення українці пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Традиційно, 08 листопада об 11 годині за київським часом, на хвилях Українського радіо диктант начитував Олександр Авраменко –  мовознавець,  педагог, лінгвіст, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників із української мови та літератури. Цьогорічна його назва «Від бересту — до «цифри». Учні та працівники нашого училища із великим задоволенням долучилися до акції єднання з іншими шанувальниками рідного слова, адже його водночас пишуть тисячі українців не лише на Батьківщині, але й за її межами.

Радіодиктант – це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості. Бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу. Він дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи. Радіодиктант змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові.