«Моя прекрасна українська мово, найкраща пісня в стоголоссі трав..»

З 07 по 11 листопада 2019 року в Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі м.Краматорська був проведений тиждень української писемності та мови, під час якого учні поринули в атмосферу щирої любові та поваги до рідної мови.

Тиждень почався урочистою лінійкою та лінгвістичним ярмарком «Хто рідну мову добре знає, той цукерочку має», під час якого не лише учні, а й працівники училища відповідали на філологічні запитання і за це отримували солодкі подарунки.

08 листопада відбувся літературний вечір під керівництвом викладача суспільних дисциплін Лютого Олександра Олександровича. Він – один із видатних письменників Донеччини, автор двох поетичних збірок — «Друге дихання» та «Круті береги», дипломант ІІ Міжрегіонального літературного конкурсу Кальміюс-2017, під час зустрічі розповів учням про свій творчий шлях та продекламував обрані поезії збірок, які пройняті любов’ю до Батьківщини та життєствердним пафосом.

Традиційно, об 11 годині за київським часом, на хвилях Українського радіо Олександр Авраменко провів для всієї України ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого активно залучилися учні та педагогічні працівники нашого училища.

11 листопада, відбувся І етап XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Як і щороку, учні активно долучилися до виконання конкурсних завдань, щоб довести свою любов до рідного слова.

Учні зрозуміли напевне, що саме їм – молоді сьогодення —  випало на долю складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю, і пообіцяли виконати цей святий обов’язок.