Традицією нашого училища став конкурс  снігових фігур, де учні навчальних груп не тільки проявляють свою фантазію, але і показують свої творчі та професійні здібності. Конкурс під назвою «Зимова казка» проводився 17 січня 2017 року.

Переможець конкурсу обирався за такими критеріями: оригінальність, художній рівень оформлення, представлення композиції.

Роботи які відповідали всім критеріям і набрали більшу кількість голосів:  І місце — група ЗВ 1,2 -15 з композицією «Яскравий папуга», група ОСОП-15 з композицією «Дельфіни»; ІІ місце – група ПЦБ1,2-15 з композицією «Казковий Гашуля», група ОПКС-14 з композицією «Півень», група ЕЗРАС-15 з композицією « Супер машина»; ІІІ місце розділили групи ПЦБ-14 з композицією «Брама», група ПЦБ-15 з композицією «М’який та пухнастий», група ПЦБ-16 з композицією «Смішарики».

І хоча композиції створювалися з холодного снігу, настрій та атмосфера були теплі, дружні, радісні. Цей настрій передався жителям  мікрорайону, які з дітлахами гралися на казковому майданчику.