«Енергозбереження та наше майбутнє на планеті Земля»

Вже багато років у Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі м.Краматорська функціонує гурток «Енергія і будівництво» під чуйним керівництвом викладача Шубчинського В.Д. Окрім щомісячних засідань гуртків, виступів на загальноучилищних лінійках і заходах, гуртківці активно реалізують свій потенціал у творчих проектах заради майбутнього, беруть участь у конкурсах обласного, державного та міжнародного значень.

18 квітня 2019 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз». Серед них був наш учень Голубаш Іван з роботою «Підвищення ефективності очистки стічних вод з використанням біоаугментації» (науковий керівник — викладач Шубчинський В.Д.). Призерів і лауреатів конкурсу було нагороджено поїздкою на екофорум, що відбувся у Львові 12-13 вересня  цього року для  можливості  виступити  на форумі  та  представити свої досягнення міжнародній спільноті.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) є найбільшою галузевою комунікаційною платформою, яка об’єднує представників з українського водного ринку, альтернативного джерела енергії, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, кліматичні зміни, еко-урбанізм, бізнес-компанії та міжнародні інвестори, які орієнтуються на розвиток галузі та інвестиційний потенціал сектору.LVIV ECO FORUM 2019 на «Арені Львів» об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів – експертів із 20 країн світу.

Топ-теми LEF 2019:

  • управління водними ресурсами,
  • поводження з відходами,
  • генерація альтернативної енергії,
  • еко-урбанізм,
  • глобальні кліматичні зміни,
  • кліматична політика.

Форум організований Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» за участю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства екології та природних ресурсів України, Львівської міської ради.

За участь у Форумі та розробку проекту учень Голубаш Іван був нагороджений дипломом.

В рамках тижня енергозбереження та енергоефективності, який проходив в училищі з 15 по 18 жовтня, були проведені наступні заходи:під час загально училищної лінійки гуртківці розповіли про нагальну проблему енергоефективності для майбутнього, проаналізували основні засоби реалізації програм у світі, були ознайомлені  з діяльністю ЕКОФОРУМУ та сучасними проблемами для України і світу.

18 жовтня разом з учнями ЗОШ№26 міста Краматорська був проведений інформаційно – виховний захід «Екологічні проблеми сучасності». Під керівництвом заступника директора школи Кобзіної Наталії Геннадіївни у виховному заході взяли участь 14 учнів 9 – х та 11- х класів, яким небайдужа доля нашої планети.

Бажаємо гуртківцям та керівникові творчої наснаги та нових звершень у галузі енергоефективності, адже наше майбутнє — за активною та небайдужою до екологічних проблем людства спільнотою!