З багатьох робіт надісланих на Міжнародний конкурс з енергоефективності «Енергія і навколишнє середовище 2013»  у фінал вийшло  40, з яких  6 робіт – це конкурсні проекти наших учнів:

Міндьо Станіслав Леонідович – гр. «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин» з роботами: «Проблеми та методи переробки автомобільних шин». «Геотермальна енергія, перспективи використання у Золотарівці».

Андрющенко Ігор Володимирович – гр. «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин» з роботою: «Автоматична система управління опалюванням і освітленням».

Дьяков Олексій Олександрович — гр. «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин» з роботами: «Сучасні радіаторні терморегулятори». «Міні-гідроелоктростанції у міській квартирі»

Шаповалова Тетяна Сергіївна – гр. «Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин; Касир (в банку)» з роботою: «Вторинні ресурси».

Дипломом Ш ступеню нагороджений учень Дьяков Олексій Олександрович за перемогу в номінації ТОВ з П «Данфос ТОВ» «Роль радіаторного терморегулятора «Данфос» у збереженні енергії».

2 місце у Міжнародному конкурсі  «Енергія і середовище 2012-2013 року» зайняв викладач «Спецдисциплін» Шубчинський Василь Дмитрович з роботою: «Моніторинг забруднення навколишнього середовища за фізико-хімічними характеристиками снігу».

 

 Місця присуджувались 16 лютого, але вже і участь від ПТНЗ Донецької області багато значить.