Учні державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» відсвяткували День Святого Миколая.

Новорічні та Різдвяні свята починаються у День святого Миколая, одного з найбільш шанованих слов’янами святих.
З особливим нетерпінням чекають на день пам’яті святителя діти — бо для них то означає веселе свято й подарунки. З днем святого Миколая вітають і малих і великих.
У державному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» відзначення цього свята стало вже традицією. Святкове дійство розпочалося о 7 ранку з розіграшу лотереї. Потім за справу взялися учні , які продемонстрували свої таланти.
Їх привітав директор училища Бережний Микола Сергійович, який приготував багато сюрпризів та подарунків студентам. Свято пройшло весело, цікаво, емоційно. За традицією були нагороджені найкращі групи та учні. Без подарунків не залишився ніхто: всі студенти та робітники училища отримали солодкі призи.
А вже після занять учні пішли привітати з Днем Святого Миколая дітей з дитячого будинку «Гайок». Протягом декількох років студенти вітають дітей зі святами.
Це свято – прекрасний привід нагадати малюкам про казку. Діти зустріли бажаних гостей концертом і своїми чарівними усмішками. З натхненням і задоволенням студенти грали з малюками. Їм вдалося створити відчуття свята та дива для дітей. Ініціатива повністю належить студентам, а в організації цього свята головну роль зіграв Бережний Микола Сергійович, який виконує не тільки свої обов’язки , але не забуває про дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують уваги, турботи та любові. Кожного року на території дитячого будинку з’являються нові казкові скульптури, створені руками учнів училища. Тому для дітей казка продовжується.