3 14.12.2017р. по 21.12.2017р. у ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» були проведені заходи з нагоди святкування  Дня Святого Миколая.

14 грудня був проведений майстер-клас у шістьох напрямках: виготовлення привітальних листівок, об’ємних сніжинок, ялинкових прикрас в техніці декупажу, плетіння святкових зачісок, малювання аквареллю та виготовлення прикрас з фетру. Допомогали учням творити красу шість помічниць – чарівниць Фабрики Святого Миколая.

Протягом 15-17 грудня педагогічні працівники розміщували привітання зі святом для краматорців на зупинках та рекламних дошках міста.

18 грудня відбувся конкурс стіннівок та малюнків за темою «Яким я бачу чарівника Миколая?», всі творчі роботи учнів були виконані у яскравих кольорах, з любов’ю до чарівного світу дитинства.Учнем Литвиновим Євгеном була організована святкова фотозона, і протягом тижня будь-хто міг сфотографуватися і отримати якісні новорічні світлини.

19 грудня вже зранку чарувало своїм теплом та загадковістю. Директор училища вигадав для учнів та працівників безпрограшну лотерею, і кожен, хто витягував лот, отримував цінний подарунок – цукерку, фрукт або канцелярію.Пізніше була проведена святкова лінійка з веселими конкурсами, вікторинами та загадками, під час яких жоден не залишився без солодких подарунків.

Цього ж дня учнівідвідали дитячий будинок «Гайок», провели з вихованцями пісенні і танцювальні конкурси, нагородили кожного солодощами.

20 грудня відбувся квест «У пошуках Святого Миколая», під час якого учні  1-4 курсів змагалися на станціях, виконуючі різноманітні завдання: розгадували кросворд, збирали пазли, грали в дартс, стали учасниками шоу «Питання на мільйон», проходили лабіринт, пригадали і розгадали народні загадки, показали спортивну наснагу в естафеті. І все для того, щоб знайти Святого Миколая та отримати чудові подарунки!

Всі заходи були проведені в атмосфері тепла і любові, поваги та взаєморозуміння.