День фізичної культури і спорту у ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська»

Фізичні вправи можуть замінити багато ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи.
А.Моссо

Щорічно у другу суботу вересня українці традиційно відзначають День фізичної культури і спорту. Здобувачі освіти нашого навчального закладу активно долучилися до урочистостей з приводу свята, адже спорт є вагомою складовою частиною їх життя. Протягом тижня проводилися змагання з настільного тенісу та шашок серед учнів 1-5 курсів. Класні керівники та майстри виробничого навчання провели у групах п’ятихвилинки, під час яких розповіли про найвидатніші світові досягнення українських спортсменів протягом останніх десятиліть.

В понеділок, 14 вересня, ранок для здобувачів освіти та педагогічних працівників почався з активної руханки під керівництвом викладача фізичної культури нашого закладу, майстра спорту України зі спортивної гімнастики Муравченко Віолетти Сергіївни. Виконання різноманітних вправ покращили настрій всім присутнім та зарядили енергією на весь день.

 

 

Вісімка найкращих спортсменів отримали подяки та подарунки від директора ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська» Саркісяна Вазгена Вачеєвича за вагомий внесок в успіхи нашого навчального закладу, ведення здорового способу життя та жагу до перемог. Серед них троє здобувачів освіти вже неодноразово посідали призові місця на міському, обласному та державному рівнях: Лихобаба Володимир – майстер спорту України з бойового самбо, Плєханов Денис – майстер спорту України зі спортивного самбо, Латіфжонов Дурбек – багаторазовий чемпіон Донецької області з греко-римської боротьби.

 

Бажаємо всім спортсменам нашої країни перемог та натхнення, щоб вони були гідним прикладом для наступних поколінь!