Бібліотека ДНЗ «Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища

м.Краматорська» — територія успіху

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Ще Василь Сухомлинський сказав: «Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулась до знань, турбуйтеся про головні найважливіші джерела духовної культури-бібліотеки.»

В сучасному світі гостро відчувається дефіцит добра, співчуття, дружньої поради, спілкування. І ми всі звертаємось до чарівного світу книг.

Ми розмовляємо з ними, шукаємо в них поради, відкриваємо їх чарівність, просвітлюємось, облагороджуємо наші почуття, звичаї. Вони стають для нас справжніми друзями. Саме тому дуже актуально сьогодні рекламувати бібліотеки та підвищувати їх імідж.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014№931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Україні» з 01 по 31 жовтня2019 року проводився Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи — простір для освітніх можливостей кожного учня».

В рамках Всеукраїнського місячника заходів, які сприяли задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів здобувачів освіти в ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище міста Краматорська» проводився захід «Цей дивний світ поезії». Оскільки в нашому навчальному закладі  працює цікава, харизматична людина — викладач суспільних дисциплін-поет, автор двох поетичних збірок -«Друге дихання» та «Круті береги», Дипломант ІІ Міжрегіонального  літературного конкурсу «Кальміюс -2017» Лютий Олександр Олександрович, це спонукало нас провести захід «Цей дивний світ поезії». Тепла зустріч з поетом проходила в приміщенні бібліотеки. Захід у формі літературної дискусії «Якої бібліотеки потребують читачі?», який провела майстер виробничого навчання Афанасьєва Вікторія Юріївна, викликав жваву зацікавленність. З великим завзяттям  всі приймали участь у читацькому марафоні «Читаємо без зупинки» під керівництвом творчої групи викладачів та майстрів виробничого навчання (Литвинової Лариси Віталіївни, Новгородцевої Юлії Іванівни, Литовченко Вікторії Андріївни).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сидорченко Валерія Ігорівна та бібліотекар Бойко Оксана Миколаївна провели захід «Ваша бібліотека завжди поруч», а викладач Хандога Катерина Вікторівна ознайомила читачів з новими художніми творами.

Наша творча група вважає,що Всеукраїнський місячник бібліотек буде продовжуватись і надалі ,»…бо хто любить книгу, той далеко піде у своєму розвитку»( Ярослав Мудрий).

 

Відеозвіт можливо подивитися за посиланням: